Varbase Editor (10.1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: Plain text
sv: Ren text

en: Diff
sv: Skillnad
