Varbase Editor (10.1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Panel title
bo: ཁ་བྱང་Panel

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང
