Varbase Editor (10.1.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Panel title
es: Título del panel

en: Medium
es: Medio

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Diff
es: Diferencias
