Varbase Editor (10.1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Panel title
eu: Panelaren izenburua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Plain text
eu: Testu laua
