Varbase Editor (10.1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Panel title
fr: Titre du panneau

en: Medium
fr: Moyen

en: Plain text
fr: Texte brut
