Varbase Editor (10.1.0-rc1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Panel title
he: כותרת הפאנל

en: Medium
he: בינוני

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Diff
he: שינוי

en: Ruby
he: רוּבי

en: Python
he: פייתון

en: Java
he: ג'אווה
