Varbase Editor (10.1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Panel title
ja: パネルのタイトル

en: Medium
ja: 中程度

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Diff
ja: 差分
