Varbase Editor (10.1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Panel title
nl: Paneeltitel

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Ruby
nl: Robijnrood

en: Well
nl: Goed
