Varbase Editor (10.1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Panel title
oc: Títol del panèl

en: Medium
oc: Mejan

en: Plain text
oc: Tèxte brut
