Varbase Editor (10.1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Panel title
pl: Tytuł panelu

en: Medium
pl: Średnie

en: Plain text
pl: Czysty tekst
