Varbase Editor (10.1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Medium
sk: Stredná

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Diff
sk: Rozdiel
