Varbase Editor (10.1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Panel title
tr: Panel başlığı

en: Medium
tr: Orta

en: Plain text
tr: Düz metin
