Varbase Editor (8.x-4.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Visual Editor
ru: Визуальный редактор

en: Basic HTML
ru: Базовый HTML

en: Restricted HTML
ru: Ограниченный HTML

en: Varbase Editor
ru: Редактор
