Media Hero Slider (10.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Reset
jv: Baléknā

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Asc
jv: Urut Maju
