Media Hero Slider (10.0.0-beta6) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
