Media Hero Slider (10.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Next
az: İrəli

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Off
az: Söndürülüb

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir
