Media Hero Slider (10.0.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Off
el: Κλειστό

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.
