Media Hero Slider (10.0.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
