Media Hero Slider (10.0.1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Off
ca: Inactiu

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: items
ca: elements

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre

en: The time that the node was created.
ca: L'hora en què es va crear el node.

en: The time that the node was last edited.
ca: L'hora en què es va editar el node per darrera vegada.

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.
