Media Hero Slider (10.0.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: item
eu: elementu

en: items
eu: Elementuak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
