Media Hero Slider (10.0.4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
