Media Hero Slider (8.x-4.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Library
cs: Knihovna

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
