Media Hero Slider (8.x-4.0-beta10) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: On
ja: オン

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Block
ja: ブロック

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Library
ja: ライブラリー

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
