Media Hero Slider (8.x-4.0-beta10) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Block
sk: Blok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Library
sk: Knižnica

en: Asc
sk: Vzostupne
