Media Hero Slider (8.x-4.0-beta12) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
