Media Hero Slider (8.x-4.0-beta12) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
