Media Hero Slider (8.x-4.0-beta6) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: On
es: Activado

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Library
es: Librería

en: Master
es: Máster
