Media Hero Slider (8.x-4.0-beta7) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: On
af: Op

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Block
af: Blok

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
