Media Hero Slider (8.x-4.0-beta7) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Block
da: Blok

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Library
da: Bibliotek

en: Asc
da: Stigende
