Media Hero Slider (8.x-4.0-beta8) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Block
ca: Bloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Library
ca: Biblioteca

en: Master
ca: Mestre
