Media Hero Slider (8.x-4.0-beta9) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: On
et: Sees

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Block
et: Plokk

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
