Media Hero Slider (8.x-4.0-rc2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: On
be: На

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
