Media Hero Slider (8.x-4.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: On
bg: Включи

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Apply
bg: Търси
