Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
