Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: On
gl: Activo

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Created
gl: Creado

en: Off
gl: Desactivado

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Items
gl: Elementos

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Embed
gl: Incrustar

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
