Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: On
gu: ચાલુ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
