Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Type
he: סוג

en: On
he: פעיל

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Created
he: נוצר

en: Off
he: כבוי

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Items
he: פריטים

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Video
he: וידאו

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Embed
he: הטמעה

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Library
he: ספריה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.
