Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Search
hy: Որոնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Items
hy: Տարրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
