Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Type
is: Gerð

en: On
is: Virkjað

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: Created
is: Stofnað

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sticky at top of lists
is: Alltaf efst á listum

en: Items
is: Hlutir

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: - All -
is: - Allt -
