Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: On
ka: ჩართვა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Items
ka: ელემენტები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
