Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Items
kk: Элементтер

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты
