Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
