Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Type
lv: Veids

en: On
lv: Aktīvs

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Created
lv: Izveidots

en: Off
lv: Izslēgts

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Items
lv: Vienumi

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Embed
lv: Iekļaut

en: - All -
lv: - Visi -

en: Library
lv: Bibliotēka

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
