Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
