Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: On
nl: Aan

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Search
nl: Zoeken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Off
nl: Uit

en: Menu link
nl: Menulink

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Embed
nl: Inbedden

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the node was created.
nl: Het tijdstip waarop de node is aangemaakt.

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
nl: Berekende menulink van de node (alleen beschikbaar tijdens het opslaan).
