Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: On
nn: På

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Created
nn: Laga

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Items
nn: Element

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Library
nn: Bibliotek
