Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: On
oc: Activat

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Off
oc: Desactivat

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Items
oc: Elements

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Embed
oc: Integrat

en: - All -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître
