Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Type
os: Тип

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном
