Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Items
ps: توکي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
