Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
